15ml perfumy z feromonami love desire damskie

Cena: Cena Specjalna 59 zł

Przedmiotem ogłoszeń jest:

Love & desire damskie 15ml - poręczne feromony

[15ml perfumy z feromonami love desire damskie]

63% większe stężenie feromonów w love desire 15ml

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. sam zapach love & desire jest bardzo kobiecy, seksowny i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla ciebie, ani dla osób trzecich. stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love desire o pojemności 15ml wyróżnia się od pozostałych wariantów zwiększoną o 63% ilością feromonów w każdym mililitrze! jest to najmocniejsza a zarazem poręczna wersja feromonów.

[15ml perfumy z feromonami love desire damskie rodzaj feromon]

Mechanizm działania feromonów

Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony. każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także "to coś" , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Czy zastanawiałaś się jak to jest, że jedni ludzie są postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni, a inni - obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? oczywiście za sprawą feromonów.

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu love & desire bez trudu poprosisz interesującego cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. i możesz być pewna, że żaden ci nie odmówi!

Feromony love & desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze znakomitym rezultatem przez bizneswoman. kobiety pracujące w branży handlowej, stosujące love & desire, zauważyły znaczny wzrost sprzedaży swych produktów. z kolei np. kelnerki wyraźnie odczuły, że po zastosowaniu feromonów love & desire dostają więcej napiwków.

Jak pachnie love & desire dla kobiet?

To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. to bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia. na zapach love & desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

[15ml perfumy z feromonami love desire damskie rodzaj feromon]

Love & desire jest dla ciebie, jeśli:

- nawiązać nowe znajomości
- mieć lepszy kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. w pracy
- niezobowiązująco poflirtować
- poznać drugą połówkę

Feromony love & desire pomogą ci:

- zwrócić na siebie uwagę
- wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
- wzbudzić sympatię i szacunek
- stać się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi

Dlaczego love&desire to najlepsze feromony dla kobiet?

Love & desire to najskuteczniejsze feromony. potwierdzają to opinie naszych klientów. ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii "najbardziej pociągający zapach".

[15ml perfumy z feromonami love desire damskie przeznaczenie dla kobiet]

Skuteczność love & desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. feromony działają natychmiast po zastosowaniu. będziesz zaskoczony rezultatami. a zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. feromony love & desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić ci maksymalne efekty.

[15ml perfumy z feromonami love desire damskie marka love & desire]

Love & desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. tylko nasze feromony love & desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

- androstenol

Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.

- androstenon

To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. wykorzystanie androstenonu w love&desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.

- androsteron

To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu alpha.

- androstadienon

"feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju.

Gwarancja satysfakcji !

Kup najlepsze perfumy z feromonami bez ryzyka ! ciesz się specjalną mieszanką feromonów w idealnych proporcjach która nigdy nie zawodzi.

Stosowanie

Love & desire mogą stosować osoby w każdym wieku. po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Love & desire dla kobiet występuje w trzech pojemnościach:

- 100 ml - do codziennego użytku
- 50 ml - do codziennego użytku
- 15 ml - intensywne feromony (stosuj 1-2 krople)

Pamiętaj!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne. ostrzeżenie: jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897