2 żelowe penisy z wibracją penis strap on duo

Cena: Cena Specjalna 139,90 zł

Podwójny żelowy penis strap on - obustronna wibra

[2 żelowe penisy z wibracją penis strap on duo]
[2 żelowe penisy z wibracją penis strap on duo marka bad kitty]
[2 żelowe penisy z wibracją penis strap on duo długość 18 cm]

Penis strap on duo - dwa żelowe członki o różnych rozmiarach umieszczone na pasach, z regulowanym zapięciem. strap on duo wykonany został z miękkiego żelu, który nie powoduje podrażnień. członki posiadają pofałdowania, które powodują zwiększenie doznań erotycznych oraz każdy z nich posiada wbudowaną osobną wibrację sterowaną na pilota. proteza umieszczona jest na wygodnych paskach, które służą do przymocowania penisa do ciała kobiety. idealny produkt do erotycznych zabaw dwóch pań lub pań penetrujących panów!!

Używając protezy kobieta przeistacza się w namiętnego męskiego kochanka, jednak przyjemne uczucia związane z penetracją pochwy towarzyszy obu partnerką, umożliwia to specyficzny dwustronny kształt. oba członki zamocowane są pod takim kątem, aby pozwolić na jednoczesną penetrację waginalną lub analną podczas zabawy. jeden człon kobieta wkłada do pochwy, a drugim penetruje drugą osobę.

Specyfikacja:

- tworzywo: miękki żel
- wymiary większego członka: długość: 18 cm średnica: 3 cm
- wymiary mniejszego członka: długość: 9,5 cm średnica: 3 cm
- zasilanie: 3x baterie aa/lr6 paluszki
- wibracje: tak, oba penisy mają zamontowane wibratory powodujące silne drgania. siła wibracji sterowana jest pilotem, można uruchomić wibracje w obu penisach razem lub pojedynczo.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897