Brazylijskie pośladki 4,5 kg tyłeczek z pochwą

Cena: Cena Specjalna 239,90 zł

Jędrna duża dupcia _ głęboka cipka i ciasny anusik!

[brazylijskie pośladki 4,5 kg tyłeczek z pochwą marka ero-bull]
[brazylijskie pośladki 4,5 kg tyłeczek z pochwą waga (z opakowaniem) 4.7 kg]
[brazylijskie pośladki 4,5 kg tyłeczek z pochwą]

Kobiece duże pośladki niczym z brazylii, wyposażone zostały w dwa idealnie odwzorowane gorące otworki, wyglądają jak prawdziwe. dotykając tego tyłeczka będziesz myślał, że jest prawdziwy. gadżet odlany został z cyberskóry, miękkiego i elastycznego elastomeru termoplastycznego, w dotyku do złudzenia przypominającego ludzkie ciało. materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Głęboka i mięciutka wagina oraz ciasny anusik to jest to czego potrzebuje twój penis! obie dziurki rozciągają się do każdej wielkości członka, otulając go i zawsze wracają do pierwotnego rozmiaru. masturbator ma piękne, duże pośladki większych rozmiarów.

Pośladki posiadają w pełni funkcjonalną waginę i anusa oraz odwzorowane wargi sromowe. wewnętrzna struktura obu kanałów zapewnia wspaniałe doznania porównywalne z przyjemnością jaką daje seks z kobietą. kanały od wewnątrz są specjalnie modelowane aby odczucia podczas zabawy były zbliżone do realnego seksu. po użyciu należy umyć i wytalkować dupcię, przedłuży to żywotność cyberskóry i sprawia, że jej powierzchnia jest aksamitna i delikatna, nie lepi się i nie klei do ciała.

Specyfikacja:

- tworzywo: cyberskóra tpe, nie zawiera ftalanów
- długość całkowita: ok. 28 cm
- szerokość: ok. 34 cm
- wysokość: ok. 11 cm
- waga: ok. 4,5 kg

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897