Durex pleasure ring, pierścień erekcyjny na penisa

Cena: Cena Specjalna 34,90 zł

Durex pleasure ring

[durex pleasure ring, pierścień erekcyjny na penisa]

Durex pleasure ring to pierścienie na penisa podtrzymujący erekcję i opóźniający wytrysk. nałożony na trzon penisa, usprawnia ukrwienie członka oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres czasu. wykonany jest z rozciągliwego materiału, tym samym pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. pierścień erekcyjny jest to najlepsze, najprostszy i najskuteczniejszy dopalacz orgazmu, przez wiele lat został sprawdzony przez tysiące par na całym globie. produkt ten stał się najlepszym sprzedającym się przedmiotem erotycznym i nie schodzi z list najlepszych bestsellerów erotycznych artykułów.

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon, wolny od phatlonów
- średnica wewnętrzna: uniwersalna

1.pierścień można używać wraz z prezerwatywą, napierw załóż prezerwatywę, następnie pierścień. należy uważać, aby podczas zakładania pierścienia nie uszkodzić prezerwatywy.

2.wyjmij pierścień z opakowania, rozciągnij go i umieść u nasady penisa w stanie erekcji.

3.jeśli chcesz usunąć pierścień, rozciągnij go, a następnie zdejmij. nie używaj pierścienia dłużej niż 30 minut. zdejmij natychmiast, jeśli poczujesz dyskomfort. możesz użyć go ponownie ale nie wcześniej niż po 60 minutach od poprzedniego razu.

4.wyczyść pierścień ciepłą wodą i delikatnym mydłem, pozostaw do wyschnięcia. używaj jednego pierścienia maksymalnie 6 razy.

[durex pleasure ring, pierścień erekcyjny na penisa marka durex]

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897