Hantelka do sex zabawy pochwa z dupcią masturbator

Cena: Cena Specjalna 109,90 zł

Hantelka do ćwiczeń penisa

[hantelka do sex zabawy pochwa z dupcią masturbator]
[hantelka do sex zabawy pochwa z dupcią masturbator marka inna]
[hantelka do sex zabawy pochwa z dupcią masturbator materiał cyberskóra]

Dwustronny masturbator o wyglądzie hantelki do ćwiczeń - fleshx 2 in 1 hummer - anus & vagina, posiada dwa realistyczne i milutkie w dotyku otwory, jedno w kształcie anusa oraz drugie odwzorowujący cipkę (bardzo realistycznie wykonane). najnowsza technologia jaką zastosowano we fleshx hummer to specjalnie uformowany tunel posiadający liczne wypustki stymulujące penisa, nareszcie możesz się poczuć jak podczas prawdziwego seksu. środek anusa i pochwy różnią się, aby odczucia były 100% realne.

Już teraz twoje marzenia o cipce i anusie ziszczą się . zacznij penetrować pierw cipkę, a potem przejdź od razu do stymulacji analnej ! - to jest właśnie ten ostry seks na który masz ochotę w najskrytszych marzeniach !!

Masturbator został wykonany z najwyższej jakości tworzywa jakim jest loveclone ii rx co ważne, który nie zawiera ftelanów ani składników toksycznych, w odróżnieniu od innych produktów z chin.

Obudowa masturbatora z zewnątrz przypomina hantle do ćwiczeń. dzięki temu nie będziesz musiał się stresować i chować go przed innymi. idealnie mieści się w dłoni - zapewnia to niesamowity komfort użytkowania.

Wnętrze masturbatora po użyciu można łatwo wyjąć i umyć.

Specyfikacja:

- specyfikacja:
- długość całkowita: 18,5 cm
- średnica zewnętrzna: 7,5 cm
- tworzywo: cyberskóra
- kolor wkładu: cielisty
- masturbator z dwoma dziurkami, soczystą i wilgotną cipką oraz ciasnym anusem !

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897