Koncentrat feromonów męskich bemine pure man

Cena: Cena Specjalna 69,99 zł

Lovely lovers bemine 10ml (0.34 fl. oz.) pure man - bezwonne skoncentrowane feromony dla mężczyzn

[koncentrat feromonów męskich bemine pure man]
[koncentrat feromonów męskich bemine pure man rodzaj feromon]

Oferta promocyjna - hiszpańska mucha w cenie produktu!

Zakupując be mine otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jedną z najmocniejszych na polskim rynku hiszpańskich much - pure sex o wartości 39,90 zł. nowoczesna formuła sprawia, że krople są przeznaczone dla pań i panów.

Hiszpańską muchę pure sex można także osobno zakupić na naszych ofertach.

[koncentrat feromonów męskich bemine pure man przeznaczenie dla mężczyzn]

Efekt badań nad 107* substancjami (tzw. atraktantami zapachowymi)*- aby uzyskać specjalną formułę bemine intense pheromones zostało przebadane aż 107 różnych składników

Czym jest koncentrat feromonów i jak działa?

Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:

- zwiększając zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
- budując aurę dominacji wokół mężczyzny

Skoncentrowana forma i odpowiednie proporcje tzw. "atraktantów zapachowych" dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każdy z nas. proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.

Dla kogo?

Bemine pure man od lovely lovers to bezwonny koncentrat feromonów dla każdego mężczyzny, który chce świadomie i niepostrzeżenie wykorzystać ich działanie. można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

1) atrakcyjność i flirt dzięki działaniu na podświadomość kobiet staniesz się bardziej atrakcyjny w ich oczach, przez co twój podryw ma większe szanse na sukces!

2) kontakty międzyludzkie atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.

3) efekty w pracy po zastosowaniu męskich feromonów będziesz odbierany jako partner godny zaufania. zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.

4) samiec alfa feromony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.

Czemu bemine pure man są bezwonne?

Bezwonny koncentrat feromonów jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie chcesz rezygnować z ulubionych perfum, ale chcesz mieć na sobie feromony i korzystać z ich działania "z ukrycia" na osoby w twoim otoczeniu. bezwonna formuła nie ingeruje w zapach perfum. możesz je nanieść oddzielnie bądź przelać feromony do flakonu perfum.

Dlaczego feromony mogą ułatwić podryw i dominację w grupie?

Jest to przede wszystkim zasługa wysokiej koncentracji feromonów. dzięki temu są one szybko odbierane przez otaczające nas osoby. specjalna silna formuła bemine pure stopniowo uwalnia związki feromonów, aby efekt ich działania trwał jak najdłużej. efekt utrzymuje się nawet do 12 godzin

Czy tak silne feromony są bezpieczne?

Tak, bemine przeszły szereg badań, które potwierdziły bezpieczeństwo ich stosowania mimo wyjątkowo wysokiej koncentracji. ponadto specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu czy pościeli, dzięki czemu jest niewidoczny dla oka.

Sposób użycia:

Flakon starcza na bardzo długo, ponieważ jest to koncentrat. dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu wygodnego zakraplacza. najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. zegarek, mankiety). można też nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy aby w powietrzu unosiły się feromony.

Uwaga: bezwonne feromony możesz dodać do swoich ulubionych perfum, ponieważ formuła bemine pure nie ingeruje w ich zapach.

Pojemność: 10ml

Wyniki badań termowizyjnych

Poniżej przedstawiamy wyniki badań nad optymalnym miejscem stosowania feromonów. w laboratorium ll został przeprowadzony szereg badań przy użyciu kamery termowizyjnej. technologia ta pozwala na rejestrację promieniowania cieplnego emitowanego przez ciała fizyczne o długości fal 0,9 - 14 µm w tym ciała ludzkiego. dzięki temu wyraźnie widać najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. to właśnie na nich atraktanty zapachowe są najbardziej efektywne.

Jak widać na rysunkach numer 1 i 2 w przypadku stosowania na rękach optymalnym miejscem jest wewnętrzna część nadgarstka, gdzie temperatura jest średnio wyższa o 11,3% względem reszty.

Jeśli natomiast przyjrzymy się strefie głowy (rys. 3 i 4) możemy wyróżnić kilka rejonów, gdzie mikrokrążenie jest najsilniejsze. są to:

- strefa na około uszu (ale nie małżowina, która jest jednym z najchłodniejszych miejsc),
- skronie,
- boczna część szyi,
- ramiona.

Lovely lovers – z pasji do miłości..

Marka lovely lovers jest efektem pracy specjalistów z całej europy. technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie. dzięki temu powstała linia kosmetyków intymnych dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość życia intymnego. wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wyprodukowane wedle farmaceutycznych norm gmp (ang. good manufacturing practice) oraz zarejestrowane w ksiok (krajowy system informowania o kosmetykach) / cpnp (cosmetic products notification portal) . najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i skuteczności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych klientów. potwierdza to przyznana marce lovely lovers nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie laur konsumenta - odkrycie roku 2014 w kategorii "preparaty intymne".

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897