Korek analny hipoalergiczny do noszenia godzinami

Cena: Cena Specjalna 39,99 zł

Korek analny do noszenia - niewidoczny i delikatny jak piórko

[korek analny hipoalergiczny do noszenia godzinami]
[korek analny hipoalergiczny do noszenia godzinami rodzaj korek]
[korek analny hipoalergiczny do noszenia godzinami materiał silikon]

Anatomiczny kształt korka powoduje że bez problemu wejdzie nawet do najciaśniejszego tyłeczka nie doświadczonego w zabawach analnych.

Jego specjalnie skonstruowana budowa sprawi że wchodzi bardzo delikatnie, nie powodując żadnych otarć. kształt korka gwarantuje że dopasowuje on się do ciała, dzięki temu unikniesz efektu 'wyskakiwania' po zastosowaniu, korek nie wysunie się bez waszej wiedzy. końcówka korka została zaprojektowana w taki sposób, aby można było go nosić w środku jak długo tylko zapragniesz i masz na to ochotę, nawet cały dzień! taki gadżet także idealnie nada się w czasie seksu, wzmocni orgazm, a twoja cipka będzie ciasna niczym u dziewicy.

Dzięki zastosowaniu silikonu klasy medycznej jest on jedwabiście miękki, bardzo przyjemny w dotyku, bezpieczny dla skóry i hipooalergiczny, bedzie cały czas kusił do zabawy. jest to najbezpieczniejszy model przeznaczony nawet do całodziennego noszenia.

Plug może być używany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, służy do penetracji otworu analnego, sprawi on niepowtarzalne miłe uczucie. idealnie nadaje się do zabaw erotycznych w łóżku jak i w wannie.

Oryginalna budowa i kolor sprawia że idealnie nadaje się na przyjemny prezent dla początkujących w analnych zabawach erotycznych. anatomiczna, przemyślana budowa gwarantuje możliwość noszenia go na co dzień, do pracy, na zakupy lub po prostu na spacer. odpowiednio uformowany ogonek chowa się idealnie miedzy pośladkami co czyni koreczek zupełnie niewidzialnym. można go śmiało używać mając na sobie nawet legginsy!

Jego unikatowy rozmiar i kształt będą tylko kusić do zabawy a nie odstraszać jak inne klasyczne korki.

Specyfikacja:

- właściwości: nowoczesna budowa - najdelikatniejszy w dotyku.
- długość całkowita: 10,5 cm
- średnica: nowoczesny design, średnica w najgrubszym miejscu to 3,2 cm
- tworzywo: delikatny dla skóry, hipoalergiczny, silikon medyczny
- dodatki: unikalna końcówka - umożliwia noszenie w środku na co dzień, nie zawadza, idealnie nadaje się co noszenia w trakcie seksu

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897