Lalka z cyberskóry sztuczna pochwa dupcia usta

Cena: Cena Specjalna 249,90 zł

Lalka z cyberskóry + wibracje, 4,5 kg wagi

[lalka z cyberskóry sztuczna pochwa dupcia usta]
[lalka z cyberskóry sztuczna pochwa dupcia usta marka inna]
[lalka z cyberskóry sztuczna pochwa dupcia usta kolor cielisty]
[lalka z cyberskóry sztuczna pochwa dupcia usta waga (z opakowaniem) 4.5 kg]

Leżąca lalka gotowa na seks z tobą w trzy szparki! masturbator posiada, trzy dziurki, analną, waginalną i oralną, a jej wargi sromowe są bardzo realistyczne.

Jej trzy szparki seksu są elastyczne i dopasują się do każdego rozmiaru członka. anus jest zdecydowanie ciaśniejszy. tors posiada w pełni funkcjonalną waginę i anusa oraz cudownie odwzorowane wargi sromowe. wewnętrzna struktura 3d trzech kanałów zapewnia wspaniałe doznania porównywalne z przyjemnością jaką daje seks z kobietą. kanały od wewnątrz są specjalnie modelowane aby odczucia podczas zabawy były zbliżone do realnego seksu.

Gadżet odlany został z cyberskóry, miękkiego i elastycznego elastomeru termoplastycznego, w dotyku do złudzenia przypominającego ludzkie ciało. materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Do zabawki dodawane jest jajeczko wibrujące, które można włożyć w którąś ze szparek, doda to realizmowi, a wibracje będą masować twojego penisa doprowadzając do wielkiego wybuchu!

Po użyciu należy umyć i talkować masturbator, przedłuży to żywotność cyberskóry i sprawia, że jej powierzchnia jest aksamitna i delikatna, nie lepi się i nie klei do ciała.

Specyfikacja:

- tworzywo: cyberskóra, nie zawiera ftalanów
- długość całkowita: ok. 44 cm
- szerokość: do 23 cm
- wysokość maksymalna: ok. 9 cm
- waga: ok. 4,5 kg
- wraz z lalką dodawane jest jajko wibrujące, które można umieścić w jednym z otworów

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897