Masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga

Cena: Cena Specjalna 99,90 zł

Nana - silikonowy masażer dla par do użytku w trakcie seksu z pilotem bezprzewodowym - 10 programów pulsacji - wibrator dla dwojga

[masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga]
[masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga marka inna]
[masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga ean 20022433]
[masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga zasilanie akumulatorowe]

Bezprzewodowe sterowanie wibracjami za pomocą pilota.

[masażer dla par z pilotem, wibrator dla dwojga kolor czarny]

Do masażera dołączony jest kabel usb ładujący, który można podpiąć np. do komputera pc, laptopa, ładowarki sieciowej usb, czy power banka.

Niesamowicie dyskretny, elastyczny masażer dla par, który posiada wiele zastosowań. gadżet sprawdzi się używany w pojedynkę lub jako dodatkowe urozmaicenie seksualnych pieszczot obojga partnerów (podwójny masaż podczas seksu). masażer sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota, bardzo wygodny w użyciu.

Gadżet jest idealnie wyprofilowany, spłaszczony u wejścia do pochwy, tak by nie utrudniać penetracji. sex gadżet został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkowanie było proste i intuicyjne, jego dłuższa końcówka wchodzi do waginy i dzięki swojemu kształtowi czule przylega do dna pochwy stanowczo stymulując punkt g. w tym samym czasie pozostający na zewnątrz koniec opiera się o łechtaczkę doprowadzając w ekstazę wasze ciało. ogonek masażera jest elastyczny, ułatwia to aplikację.

Wibrator nana posiada 10 odpowiednio zaprogramowanych funkcji masażu, sterowanie odbywa się poprzez pilot lub bezpośrednio na przycisku masażera. pokryty został aksamitnym silikonem, tworzywo to jest bardzo delikatne w dotyku i bezpieczne dla intymnych miejsc. masażer jest zasilany akumulatorem ładowanym przez kabel usb (dołączony do zestawu). został zapakowany w zgrabne pudełeczko z dołączonym woreczkiem do przechowywania gadżetu.

Specyfikacja:

- długość całkowita: ok. 18,5 cm
- długość ogonka do zastosowania wewnątrz: ok. 8,5 cm
- szerokość ogonka do zastosowania wewnątrz : do 3 cm
- grubość ogonka do zastosowania wewnątrz : do 1,7 cm
- waga masażera: tylko 61 gram
- zasilanie: wbudowany akumulator, kabel usb znajdujący się w zestawie
- tworzywo: silikon medyczny
- wibracje: tak, 10 programów masażu

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897