Masażer prostaty silikonowy korek jakości premium

Cena: Cena Specjalna 19,99 zł

Masażer prostaty - silikonowy korek analny

[masażer prostaty silikonowy korek jakości premium]
[masażer prostaty silikonowy korek jakości premium marka inna]
[masażer prostaty silikonowy korek jakości premium maksymalna średnica 2.3 cm]

Masażer prostaty z uchwytem, część penetracyjna odlana została z tworzywa o klasie premium, wysokogatunkowego silikonu. korek wyposażony został w odpowiednie zgrubienia, które masują ścianki anusa ale przede wszystkim doskonale stymulują męski punkt g. dodatkową atrakcje stanowi boczna wypustka, która będzie pieścić delikatne i mocno erogenne miejsce między odbytem a jądrami. masażer posiada funkcyjny uchwyt na palec, ułatwiający aplikację i manewrowanie.

G-spot masażer prostaty i krocza jest wspaniałym urządzeniem zarówno dla początkujących w praktykach analnego masażu, jak i dla bardziej zaawansowanych. dzięki prezentowanemu stymulatorowi prostaty, można uzyskać niewyobrażalny orgazm bez dotykania penisa.

Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i znajduje się w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową. u mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. statystyki jasno mówią, że około 30% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami. nie od dziś wiadomo, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć.

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon klasy premium, abs
- długość korka silikonowego bez rączki: ok. 9 cm
- średnica: 1,5-2,3 cm
- wodoodporny: tak

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897