Masażer - wibrator do pochwy 30 funkcji pieszczot

Cena: Cena Specjalna 28,80 zł

Wibrator z silikonu medycznego - 30 wibracji

[masażer - wibrator do pochwy 30 funkcji pieszczot]
[masażer - wibrator do pochwy 30 funkcji pieszczot materiał silikon]
[masażer - wibrator do pochwy 30 funkcji pieszczot długość 20 cm]
[masażer - wibrator do pochwy 30 funkcji pieszczot marka inna]

Niesamowity wibrator z silikonu klasy medycznej to urządzenie które zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą panią. kupując go masz szanse podarować sobie chwile luksusowej rozkoszy. nowoczesny design połączony z najwyższą jakością materiałów zapewnią niesamowite doznania.

Wibrator posiada aż 30 programów pulsacji/wibracji. dzięki odpowiednio zaprogramowanym pulsacją, zmienianym jednym przyciskiem, przeniesiesz się w świat luksusowej rozkoszy i erotycznych doznań na najwyższym poziomie.

Gadżet jako nieliczny posiada dwa mocne silniki wibracyjne, po jednym w główce oraz w stymulatorze łechtaczki. jest to zabawka jedyna w swoim rodzaju, odpowiednio zagięta główka masażera pozwala na szybkie odnalezienie punktu g oraz skuteczny masaż erotyczny uwieńczony mocnymi orgazmami.

Silikon medyczny jakim pokryty został produkt w dotyku jest miękki i delikatny jak skóra naturalna, szybko uzyskuje temperaturę ciała i zatrzymuje ciepło na dłużej przy czym jest gładki, daje realne odczucia i nie powoduje alergii.

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon medyczny, abs
- długość całkowita: ok. 20 cm
- szerokość: 2-3,5 cm
- zasilanie: 2 x aaa/lr03 - mniejsze paluszki, brak w zestawie
- funkcje: 30 trybów wibracji - pulsacji, cicha praca, 2 silniki wibrujące - jeden w główce drugi w stymulatorze

Towar dostępny jest w różnych kolorach przedstawionych na zdjęciach w środku oferty, prosimy po zakupie o wybór koloru w wiadomości dla sprzedającego, bez informacji wyboru zostanie wysłany kolor losowy.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897