Nagrzewany dyskretny wibrator, motylek pod majtki

Cena: Cena Specjalna 129,90 zł

Dyskretny masażer z peniskiem - 10 programów wibracji + funkcja samoistnego nagrzewania się do 40oc

[nagrzewany dyskretny wibrator, motylek pod majtki marka inna]

[nagrzewany dyskretny wibrator, motylek pod majtki ean 6970277078634]

Dyskretny masażer z penisem stymulującym punkt g to wysokiej jakości bezprzewodowo sterowany wibrator, który dyskretnie wypieści każdą panią doprowadzając do szczytów rozkoszy. malutki rozmiar zewnętrzny sprawia, że można używać go w miejscach publicznych, pod ubraniem. penisek nagrzewa się i utrzymuje temperaturę 40 stopni celsjusza, funkcja ta znacząco podnosi komfort zabawy.

Sterowanie 10 programami pulsacji odbywa się poprzez bezprzewodowy pilot, spośród wielu wibracji można dobrać odpowiednie dla siebie programy, od delikatnych po bardzo mocne pulsacje. ciche i zarazem intensywne wibracje doprowadzą cię z łatwością do niesamowitego podniecenia, kończąc na silnym orgazmie. gadżet w trakcie działania generuje dźwięki poniżej 50db.

Niewidoczny wibrator został stworzony specjalnie dla pań, które chcą zaznać przyjemności w każdym momencie dnia. można go mieć w sobie zawsze i uruchamiać w różnych miejscach - w domu, pracy, spacerze czy na spotkaniu towarzyskim, jego możliwości są wręcz nieograniczone. swobodne użycie w miejscach publicznych sprawia, że jest to idealna propozycja na spełnienie wielu fantazji erotycznych wśród par. proszę jednak pamiętać że masażer nie jest urządzeniem bezszelestnym a wibracje są delikatnie słyszalne.

Motylek jest bardzo przyjemny w dotyku, delikatne oraz higieniczne tworzywo, to zasługa wysokiej jakości silikonu klasy medycznej. produkt jest wodoodporny więc można go używać w wannie lub pod prysznicem. by dodać jeszcze więcej pikantności zabawie można oddać władzę partnerowi i być pod całkowitą jego kontrolą.

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon, abs
- długość peniska: 9 cm
- średnica peniska: 3,1 cm w najgrubszym miejscu
- ilość trybów wibracji/pulsacji: 10 programów
- funkcja nagrzewania się, utrzymuje temperaturę 40 stopni celsjusza
- w trakcie działania emituje dźwięk poniżej 50db
- zasilanie motylka: wbudowany akumulator, kabel usb ładujący znajduje się w komplecie
- zasilanie pilota: 1x bateria 23a 12v - znajduje się w zestawie

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897