Najmocniejsze zapachowe feromony damskie fx24

Cena: Cena Specjalna 29,99 zł

Fx24 zapachowe feromony dla pań 5 ml

Fx24 5 ml - erotyczne i podniecające feromony zapachowe dla kobiet. tajemniczy i intrygujący zapach - uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"fx24" to kompozycja o pięknym, erotycznym i podniecającym zapachu. zawarte w niej feromony zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, wywołując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "fx24" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. ekscytujący zapach wywołuje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Działanie "fx24" wynika substancji zawartych w kompozycji zapachowej. mężczyźni reagują na feromony zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. jeśli poczują roztaczaną przez ciebie aurę zapachu i feromonów - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz.

Feromony "fx24" spowodują, że:

- przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniu
- mężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającą
- każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktu
- wzrośnie twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
- inne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwie

[najmocniejsze zapachowe feromony damskie fx24]

Dla kogo są przeznaczone feroperfumy?

Feromony "fx24" są wieloskładnikową kompozycję zapachową stworzoną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. "fx24" są przeznaczone dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. feromony są dla ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

- chcesz szybko zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn
- prowadzisz aktywne życie towarzyskie i lubisz być w centrum zainteresowania
- lubisz uwodzić mężczyzn
- chcesz, aby mężczyzna który dotychczas nie zwracał na ciebie dostatecznej uwagi zaczął pożądać bliższego kontaktu z tobą
- chcesz, aby mężczyźni postrzegały cię jako bardziej kobiecą, seksowną i pociągającą
- planujesz spotkanie z mężczyzną w którym chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks
- zależy ci na sukcesie w relacjach z mężczyznami.

Jak pachnie fx24?

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład feromonów "fx24" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. zapach jest niezwykle podniecający, zmysłowy i bardzo kobiecy. jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

"fx24" to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. jeśli użyjesz "fx24" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. dzięki zawartym feromonom będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z tobą.

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o wyjątkowej właściwości tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na twoje relacje z innymi osobami.

W jaki sposób i kiedy należy stosować "fx24"?

"fx24" należy stosować jak normalne perfumy. wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn. można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

Dlaczego "fx24" działa tak skutecznie?

Preparaty zawierające podniecające feromony i kompozycję zapachową to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. wieloskładnikowa kompozycja zapachowa z feromonami została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, biochemii oraz wielowiekowe doświadczenia mistrzów perfumeryjnych. niezwykłe działanie fx24 wynika z umieszczonych w kompozycji feromonów i substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Bezpieczeństwo:

Wybierając "fx24" masz pewność, że jest to produkt:

- o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
- działający skutecznie i niezawodnie,
- przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
- zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków cpnp,
- wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu gmp (good manufacturing practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana roll-on o pojemności 5 ml.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897