Nakładka powiększająca penisa o 5 cm + wibracje

Cena: Cena Specjalna 49,90 zł

Przedłużka penisa z wibracjami

[nakładka powiększająca penisa o 5 cm + wibracje]

Niesamowita nakładka na penisa i jądra o właściwościach powiększających męskość do rozmiarów xxl została wykonana z miękkiej masy żelowej. tak wielkim penisem zadowolisz nawet najbardziej wymagającą kobietę!

Mocno elastyczne tworzywo żelowe i odpowiednia grubość pozwala na swobodne założenie nakładki i cieszenie się grubszym, a przede wszystkim dłuższym penisem i to o aż 5 cm! nakładka posiada pełną końcówkę, która przedłuży twojego penisa do ogromnych rozmiarów.

Przedłużka niczym nie różni się od prawdziwego penisa - nie brak jej licznych odczuwalnych żyłek, idealnie wyprofilowanej główki oraz faktury przypominającej prawdziwą skórę. dodatkowo posiada wyjście na jądra, nie zsunie się podczas zabawy i zapewni ci zdecydowanie dłuższy seks.

Posiada stymulującą wypustkę, w której umieszczony jest mocny silniczek wibracyjny który wprowadzi w drgania także twojego całego penisa. języczek podczas penetracji szparki twojej partnerki wypieści łechtaczkę.

Wypróbuj a twoja partnerka poczuje nowe, intensywne doznania seksu z dużym wibrującym penisem, za które bez wątpienia ci podziękuje!

Specyfikacja:

- tworzywo: masa żelowa, wolna od ftalanów
- długość całkowita: ok. 21 cm
- przestrzeń wewnątrz na penisa: ok. 16,5 cm
- długość przedłużenia penisa: 5 cm
- średnica wewnątrz ok. 3 cm + rozciągliwość
- grubość ścianek: ok. 1 cm
- wibracje: tak, jednostajna wibracja, 3 baterie lr44 znajdują się w komplecie
- zalecamy używanie wraz z żelem poślizgowym

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897