Nakładka przedłużająca penisa 4 cm + wibracje

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Żelowa nakładka z wibrującym stymulatorem - przedłuży penisa o 4 cm

[nakładka przedłużająca penisa 4 cm + wibracje marka inna]
[nakładka przedłużająca penisa 4 cm + wibracje materiał żel]
[nakładka przedłużająca penisa 4 cm + wibracje]

Żelowa anatomiczna nakładka, która ma za zadanie wydłużyć twojego penisa o 4 cm oraz mocnymi wibracjami masować cipkę i łechtaczkę twojej partnerki.

Na końcu nakładki znajduje się żelowy pierścień, który możesz umieścić na jądra - taki zabieg zapewni nie zsuwanie się nakładki podczas seksu, a podwiązanie jąder przedłuży u ciebie erekcję oraz czas trwania stosunku. nakładka realistycznych kształtów oraz mocno rozciągliwa – łatwo dopasowuje się do penisa, otulając go tworząc 'drugą skórę', nie zsuwa się. dzięki anatomicznej budowie, posiada liczne żyłki i wyraźny napletek, będzie niesamowicie stymulować twoją partnerkę podczas stosunku. wszystkie wymienione zalety nakładki bez wątpienia wywołają zadowolenie na twarzy twojej partnerki, a na koniec twój przedłużony penis wybuchnie niczym wulkan!

Przedłużka poprzez ucisk penisa skutecznie zwiększy erekcje, czas trwania stosunku, pomoże powstrzymać przedwczesny wytrysk a przede wszystkim dogłębnie wypieści dziurkę twojej partnerki, zamieni twojego członka w wibrujący sprzęt, twoja kochanka odczuje wszystko w środku! można ją łatwo rozciągnąć zarówno wzdłuż i wszerz., nada się na każdej wielkości penisa. niesamowitą zaletą jest wibrujący stymulator łechtaczki, który precyzyjnie wypieści twojego członka jak i cipkę oraz łechtaczkę partnerki, twój penis zamieni się w istny żywy wibrator.

Specyfikacja:

- tworzywo: żel
- długość bez pierścienia na jądra: ok. 13 cm
- średnica wewnętrzna: uniwersalna, rozciągliwa
- długość przedłużenia penisa: ok. 4 cm
- zasilanie: w zestawie, wibrator posiada włącznik/wyłącznik
- zalety: idealnie przylega do penisa, mięciutkie żelowe żyłki wymasują twoją partnerkę od środka, nakładka przedłuży czas trwania stosunku u mężczyzny, mocne wibracje przekazywane są na penisa oraz stymulator

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897