Orgasm control na dłuższy sex przedłuża stosunek

Cena: Cena Specjalna 124 zł

Orgasm control - tabletki na dłuższy seks + hiszpańska mucha pure sex

[orgasm control na dłuższy sex przedłuża stosunek]

Oferta promocyjna - hiszpańska mucha w cenie produktu!

Zakupując orgasm control otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jedną z najmocniejszych na polskim rynku hiszpańskich much - pure sex o wartości 39,90 zł. nowoczesna formuła sprawia, że krople są przeznaczone dla pań i panów.

Hiszpańską muchę pure sex można także osobno zakupić na naszych ofertach.

[orgasm control na dłuższy sex przedłuża stosunek marka eromed]

Orgasm control™ to suplement diety uznanej marki shs-store, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat. przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. skład orgasm control™ to kompozycja 13 ziół, dających niesamowite efekty a zarazem w pełni bezpieczna.

Orgasm control™ to produkt najwyższej jakości. składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami iso 22000, normami haccp i holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety nzvt daje ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. orgasm control™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia. pozwól by twoi klienci poczuli jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułą.

Cała seria produktów orgasm control™ składa się z tabletek, chusteczek, żelu oraz spreju. wszystkie produkty z serii są bezpieczne i niezwykle popularne. tabletki są stosowane jako podstawa kuracji, żel stanowi jej wzmocnienie i uzupełnienie może być rónież stosowany

Podczas stosunku podobnie jak spray. natomiast chusteczki są środkiem działających natychmiastowo, około 15 minut po zastosowaniu.

Unikalna formuła orgasm control™:

Orgasm control™ powstał w wyniku połączenia tradycyjnej wiedzy o leczniczych roślinach z najnowszymi odkryciami z dziedziny medycyny, seksuologi i fizjologii człowieka. to efekt naszych wieloletnich doświadczeń w pomocy, zapobieganiu i terapii zaburzeń wzwodu.

Niezwykła kombinacja naturalnych składników, witamin i minerałów sprawia, że orgasm control™ działa wielopłaszczyznowo. orgasm control™ zawiera składniki zwiększające wytrzymałość na wysiłek, nie tylko związany z aktywnością seksualną. po prostu odczujesz, znaczną poprawę kondycji i przypływ witalności. naturalne związki wspomagają układ krwionośny, moczowo płciowy oraz nerwowy i hormonalny. sprawdź skład, żeby zapoznać się z pełna listą składników.

- bukwica lekarska (betonica officinalis)
- burak (beta)
- cayenne (capsicum minimum)
- czeremcha późna (prunus serotina)
- dzięgiel chiński (angelica polymorphia)
- gotu kola (centella asiatica)
- jeżówka purpurowa (echinacea purpurea)
- kola błyszcząca (cola nitida)
- lucerna siewna (medicago sativa)
- lukrecja gładka (glycyrrhiza glabra)
- prawoślaz lekarski (althaea officinalis)
- rdest wielkokwiatowy (polygonummultiflorum)
- sarsaparilla (smilax officinalis)
- żeń-szeń syberyjski (eleutherococcus senticosus)

Działanie orgasm control™:

Orgasm control™ to najbardziej wszechstronny produkt dostępny na rynku. innowacyjne połączenie 13 ziół z zestawem witamin i minerałów sprawia, że orgasm control™ działa wielopłaszczyznowo. wszystko po to, aby przedłużać akt seksualny, a jednocześnie pobudzać i normalizować mechanizmy odpowiedzialne za erekcję, potęgując doznania erotyczne. w składzie orgasm control™ znajdują się substancje regulujące i wspomagające ośrodkowy układ nerwowy, które podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. orgasm control™ poprawia ogólne samopoczucie, wywierając wpływ immunostymulujący, zwiększając tolerancję na stres. składniki w nim zawarte zwalczają nadwrażliwość na bodźce receptorów nerwowych zwłaszcza w obrębie narządów płciowych. co w przypadku przedwczesnego wytrysku ma kluczowe znaczenie.

Mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się z problemem przedwczesnego wytrysku, niepełną potencją lub spadkiem doznań erotycznych związanych z zaawansowanym wiekiem. poszukiwano skutecznych sposobów by kontrolować wytrysk. wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły zrozumieć od czego zależy seksualna efektywność. mnóstwo mężczyzn zadręcza się, gdy pojawiają się problemy z przedwczesnym wytryskiem. badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza prawie 70% mężczyzn.

To wciąż wstydliwy i drażliwy temat. problemy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, przemęczeniem i nadmiarem stresu. objawy to brak kontroli nad własnymi reakcjami oraz nadmierną wrażliwością na dotyk i bodźce zewnętrzne, które powodują przedwczesny wytrysk. problem ten dotyka mężczyzn w każdym wieku.

Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia, zła dieta może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. problem ten dotyka mężczyzn, ale również ich partnerki, które nie mogą zaznać długich pieszczot. nie pozwól, aby coś zepsuło wam tę szczególną intymna więź, jaką można zbudować dzięki wspaniałym doznaniom seksualnym. daj swojej kobiecie tyle rozkoszy ile naprawdę potrzebuje. mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się problem z przedwczesnego wytrysku. poszukiwano skutecznych sposobów by kontrolować wzwód. wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły opracować metody wydłużenia długości stosunku. korzystając z tej wiedzy linię produktów orgasm control.

Orgasm control a opinia klientów!

Jest to jedyna linia produktów, która została wybrana przez klientów drogerii intymnych w całej polsce jako najskuteczniejszy produkt w przedłużeniu stosunku.

Haccp i iso 22000

Orgasm control™ to produkt najwyższej jakości. składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami iso 22000, normami haccp daje ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. orgasm control™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia. pozwól by twoi klienci poczuli jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułą er

Laur konsumenta odkrycie 2014

Orgasm control dzięki swojej niesamowitej skuteczności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją skuteczność otrzymał nagrodę: laur konsumenta za odkrycie roku!

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody. nie przekraczać zalecanej dawki.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Zawartość: 60 kapsułek

Łączna masa netto: 30,3g

Sprzedajemy tylko oryginalne, nowe i zafoliowane produkty. odradzamy zakup produktów pochodzących z wystaw, próbek czy testerów. płać za jakość !! najwyższą jakość i oryginalność produktu zapewnia certyfikat autoryzowanego sprzedawcy wydawany przez producenta.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897