Potency therapy 180 tabletek 3 opakowania

Cena: Cena Specjalna 239,90 zł

Potency therapy 60 tabletek - wiele stosunków jednej nocy

[potency therapy 180 tabletek 3 opakowania]

Jedyny w swoim rodzaju tak kompletny produkt na erekcję, dostępny bez recepty. jego unikalny ziołowy skład zapewnia korzystny wpływ na zaburzenia wzwodu oraz osiągane orgazmy u mężczyzn. został stworzony tak, abyś bez problemu był w stanie wywołać erekcję o jakiej nawet nie marzyłeś. regularne stosowanie potency therapy w sposób niezawodny wpływa na długoterminową poprawę twoich osiągnięć seksualnych.

Sposób działania:

Składniki zawarte w potency therapy to znane od wieków ziołowe składniki, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne. potency therapy sprawi, że już nie będziesz musiał przyjmować doraźnych . efekt ten utrzymuje się na stałe. pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym.

Potency therapy ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!

Kompleks składników zawartych w potency therapy w sposób kompletny przyczynia się do silniejszych erekcji poprzez blokowanie enzymu phosphodiesterase-5 (pde-5). pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. krew do penisa napływa znacznie szybciej. efektem tego jest silna potencja, na stałe. po dłuższym okresie przyjmowania suplementu potency therapy wzrasta ogólna sprawność seksualna oraz następuje intensyfikacja doznań. odpowiednio dobrana mieszkanka niezawodnych ziół zawarta w suplemencie podnosi poziom testosteronu, jak również zwiększa produkcję nasienia.

Rozwiązanie problemu erekcji!

Potency therapy to produkt przygotowany z najwyższą starannością, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku produktów działa w pełni kompleksowo. klienci najbardziej cenią sobie w nim to, że daje im możliwość poprawienia swojej erekcji od podstaw, nie będziesz już później musiał korzystać z żadnych jednorazowych środków.

Silna erekcja - jakie to proste!

Dzięki działaniu potency therapy zobaczysz jak łatwo osiągniąć prawdziwą erekcję! stosowanie suplementu diety jest bardzo proste, wystarczy przyjmować jedną lub dwie tabletki dziennie i popić dużą ilością wody. doświadczysz erekcji, którą bez problemu, wywołasz za każdym razem kiedy będziesz chciał! i to bez zbędnych wspomagaczy, dzięki temu osiągasz niespotykaną możliwość odbywania kilku stosunków jednej nocy!

Składniki:

Epimedium sagittatum

Roślina występująca w azji centralnej, południowej i zachodniej sięgając europy. ten gatunek epimedium czyli sagittatum jest bardzo silnym tradycyjnym afrodyzjakiem, powodującym ogromną satysfakcję seksualną, ma bardzo silne działanie nie powodujące skutków ubocznych. farmakologicznie działa głównie poprzez inhibicje enzymu acetylocholinoesterazy (ache) co w bezpośredni sposób prowadzi do podwyższenia poziomu neurotransmiterów odpowiedzialnych za pobudzenie seksualne.

L-arginina

L-arginina znacząco wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. zmniejszając napięcie ściany naczyń znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z erekcją. z uwagi na ten fakt, l-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję. głównym obszarem działania l-argininy jest wzrost produkcji spermy oraz ruchliwości plemników co znacznie przyczynia się do wzmocnienia erekcji!

Tribulus terrestris

Buzdyganek pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet. zwiększa retencję azotu. pobudza syntezę białek. zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. łagodzi objawy andropauzy. w odpowiedniej dawce podnosi poziom naturalnego, endogennego testosteronu. buzdyganek zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. wyciągi z buzdyganka zwiększają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny, lutropiny lh i folikulostymuliny fsh. wspomaganie wzwodu prącia jest związane z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. istnieją doniesienia o zwiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników w nasieniu i wyraźnym poprawieniu ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji /ilości/ nasienia) po podawaniu preparatów buzdyganka.

Catuaba (trichilia catigua)

Jest to środek z kory drzew rosnących w brazylii. taka kora pochodzi z drzew trichilia catigua. catuabę najczęściej stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w przypadku zaburzeń erekcji. stanowi bardzo mocny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga erekcję. w brazylii, gdzie dodaje się go także do wina, jest na tyle popularny, że powstało związane z nią przysłowie: "do sześćdziesiątki dzieci ojca należą do niego, po sześćdziesiątce należą do catuaby".

Wapń(węglan wapnia)

Zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. dodatkowo niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. tutaj zastosowano go jako wzmocnienie dla organizmu.

Ginkgo biloba

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na erekcję. erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. u mężczyzn pobudzenie seksualne, odbierane przez mózg, powoduje uwolnienie tlenku azotu do komórek penisa – jego mięśnie gładkie rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu zwiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co zwiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. terapia z wykorzystaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest szczególnie efektywna w przypadku zaburzeń erekcji wynikających ze stosowania antydepresantów.

Dawkowanie:

Stosować 1-2 tabletki dziennie zaraz po pierwszym posiłku. nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia podczas jednego dnia. suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Jedna, dwie tabletki dziennie potency therapy zrobi z ciebie prawdziwego mężczyznę!

Zestaw 3 opakowań, 160 tabletek.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897