Sex elixir najmocniejsza narynku hiszpańska mucha

Cena: Cena Specjalna 49,90 zł

Afrodyzjak sex elixir + hiszpańska mucha pure sex

[sex elixir najmocniejsza narynku hiszpańska mucha]

Oferta promocyjna - hiszpańska mucha w cenie produktu!

Zakupując sex elixir otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jedną z najmocniejszych na polskim rynku hiszpańskich much - pure sex o wartości 39,90 zł. nowoczesna formuła sprawia, że krople są przeznaczone dla pań i panów.

Hiszpańską muchę pure sex można także osobno zakupić na naszych ofertach.

[sex elixir najmocniejsza narynku hiszpańska mucha marka ero-bull]

Niektórzy zastanawiają się, w czym tak naprawdę tkwi klucz do sukcesu. otóż sex elixir to bez wątpienia najdoskonalszy afrodyzjak, dostępny na rynku - wysoce skuteczny i stworzony na bazie sprawdzonych składników. starannie opracowana receptura sprawia, że hiszpańska mucha jest w pełni bezpieczna, a przy tym nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. podnosi libido, potęguję siłę doznań i pomaga zwalczyć nieśmiałość, dlatego pozwala w pełni delektować się zbliżeniem.

[sex elixir najmocniejsza narynku hiszpańska mucha ean 5907632923095]

Zwiększa libido

Natychmiast zwiększa libido u kobiet. ponadto łagodzi skutki problemów z potencją u mężczyzn.

Wystarczy 8 kropli

Wystarczy 8 kropel, by rozgrzać każdą kobietę. sex elixir zawiera mocno skondensowaną dawkę mieszanki, dlatego już niewielka jego ilość wpływa na pobudzenie u kobiet.

Wzrost podniecenia po 30 minutach

Wzrost podniecenia seksualnego już po 30 minutach. składniki zostały dobrane tak, by w jak najkrótszym czasie dotrzeć do receptorów kobiecego mózgu, maksymalnie je pobudzając.

Powiększa wrażliwość

Zwiększa wrażliwość narządów intymnych. sex elixir rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu krew szybciej dociera do narządów płciowych poprawiając wrażliwość sfer intymnych.

Bezpieczny dla zdrowia

Całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie wywołuje uzależnień. oparty o naturalne składniki.

Hiszpańska mucha - sex elixir

Szukasz sposobu na to, aby uwieść kobietę? wystarczy jedna właściwa randka, aby nie mogła ci się oprzeć. jak to możliwe? otóż cały sens tkwi nie w twoim zachowaniu czy sztuczkach, jakie próbujesz wykorzystać. być może to, czego ci brakuje, jest w zasięgu twojej ręki.

Sprawdź jak działa sex elixir:

- maksymalny wzrost libido
- niepohamowany apetyt na seks
- silne ukrwienie miejsc intymnych
- większa wrażliwość na dotyk intymny
- intensywniejsze orgazmy
- uczucie rozluźnienia
- wzrost libido
- mocniejsze i intensywniejsze orgazmy
- wzmacnia erekcję

Od nieśmiałego chłopca do gorącego mężczyzny

Nieśmiałym osobom polecane są głównie afrodyzjaki. dlaczego? ich działanie pozwala na wydobycie prawdziwej namiętności i pobudzenie aktywności seksualnej. nawet najbardziej nieśmiałe, ciche osoby, z łatwością nawiążą erotyczny kontakt, po działaniu hiszpańskiej muchy. afrodyzjaki dodaje się przede wszystkim do napojów, ponieważ występują one w postaci kropli.

Uwolnij się od rutyny

Zapomnij o rutynie! mucha hiszpańska pozwoli ci wyrwać się z sideł utartych schematów, którymi rządziło się wasze życie seksualne. afrodyzjaki nie tylko wyzwolą waszą namiętność, ale też otworzą na nowe doznania. spróbujcie nowych praktyk, zacznijcie myśleć kreatywnie. przekonajcie się, jak sex elixir zadziała na waszą wyobraźnię oraz aktywność seksualną.

Zobacz co sex elixir zmieni w twoim związku:

- rozbudza pożądanie u kobiet,
- ponad trzykrotnie zwiększa poziomu libido,
- rozpala miłosne pragnienie w przygasającym związku

Libido i erekcja a sex elixir

Sex elixir poza swoim uwodzicielskimi aspektami ma jeszcze dwie ogromne zalety. ma bardzo pozytywny wpływ na erekcję, jednak nie jest on aż tak silny jak w przypadku działania na libido. sex elixir nie tylko wywołuję ochotę na seks u kobiet ale również podnosi libido z wcale nie mniejszą siłą niż specyfiki przeznaczone tylko i wyłącznie do tego. wybierz zatem dwa w jednym afrodyzjak i twój sposób na kobiece libido.

Ero trendy

Sex elixir otrzymał nominację do prestiżowej nagrody konsumentów erotrendy 2014 w kategorii "najlepszy produkt". to wszystko zawdzięcza swojej niesamowitej skuteczności, to właśnie ją najbardziej docenili konsumenci w tym konkursie. nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Haccp i iso 22000

Sex elixir to produkt najwyższej jakości. składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami iso 22000, normami haccp i holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety nzvt daje ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. sex elixir jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

Laur konsumenta odkrycie 2014

Sex elixir dzięki swojej niesamowitej skuteczności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją skuteczność otrzymał nagrodę: laur konsumenta za odkrycie roku!

Jak stosować?

Stosowanie sex elixiru jest bardzo proste wystarczy dolać około 8 kropel do napoju. można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc. do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę choć i tak zalecane jest stosowanie z napojami zimnymi lub alkoholem. w przypadku niewystarczającej siły działania zaleca się zwiększanie ilości kropel.

Zawartość

- opakowanie: szklana butelka
- pojemność: 15 ml
- data ważności: minimum 1 rok

Sprzedajemy tylko oryginalne, nowe i zafoliowane produkty. odradzamy zakup produktów pochodzących z wystaw, próbek czy testerów. płać za jakość !! najwyższą jakość i oryginalność produktu zapewnia certyfikat autoryzowanego sprzedawcy wydawany przez producenta.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897