Siła z pięknem doznań delikatny falisty wibrator

Cena: Cena Specjalna 9 zł

Silikonowy czarny wibrator - do anala i cipki

Wyjątkowy wibrator, przeznaczony do użytku analnego i waginalnego, jego rozmiar nie odstrasza a tylko zachęca do zabawy na dwie dziurki. wyjątkowa zabawka dla wyjątkowych pań, potrafi rozgrzać do czerwoności.

Odlany został z plastiku abs pokrytego gładkim, delikatnym tworzywem silikonowym, które jest bardzo przyjemne w dotyku. wibrator posiada delikatnie falowany kształt, dzięki temu będzie jeszcze dokładniej stymulował ścianki twojej pochwy, w trakcie zabawy odczujesz na własnym ciele jego kulkowe wykonanie. wbudowana intensywna wibracja doprowadzi cię do intensywnego, niezapomnianego orgazmu. teraz z łatwością znajdziesz punkt g i odkryjesz wiele nieznanych zakamarków rozkoszy, a twój tyłeczek z cipką w końcu będą dopieszczone!

Dzięki temu, iż element wibrujący umiejscowiony jest w główce teraz najsilniejsze wibracje poczujesz głębiej niż kiedykolwiek. pełna regulacja drgań - możesz dopasować intensywność wibracji do swoich potrzeb. wibrator pokryty jest materiałem silikonowym, bardzo delikatny w dotyku, niczym aksamit.

Specyfikacja:

- tworzywo: plastik abs pokryty silikonem, delikatna powierzchnia dla zmysłowych doznań
- długość całkowita: ok. 18 cm
- średnica: do 2,8 cm
- funkcje: płynna regulacja siły wibracji
- zasilanie: 2x aa/lr6 standardowe paluszki (brak w zestawie)
- wodoodporny: tak
- wodoszczelny: nie, nie należy zanurzać rączki (układu sterowania) w wodzie.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897