Silikonowe jajko klasy premium sex masażer dla par

Cena: Cena Specjalna 62,90 zł

Luksusowe jajko silikonowe sterowane bezprzewodowym pilotem

[silikonowe jajko klasy premium sex masażer dla par]
[silikonowe jajko klasy premium sex masażer dla par marka inna]
[silikonowe jajko klasy premium sex masażer dla par ean 20014599]

Jajeczko dostępne jest w dwóch kolorach: różowy i fioletowy

[silikonowe jajko klasy premium sex masażer dla par kolor fioletowy]

Wysokiej jakości gadżet przeznaczony do zabawy w parach potrafi zadowolić panie na 10 różnych programów pulsacji. każda pani na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie program, który zagwarantuje niesamowite seks doznania.

Duży zasięg 10 - 15 metrów pozwoli wam na zabawę nawet w miejscach publicznych nie wzbudzając żadnych podejrzeń u innych.

Bardzo ważne by produkty tego typu były wodoodporne w takim stopniu jak prezentowane jajeczko do pochwy, pozwoli to na długie i bezpieczne zabawy.

Wbudowany akumulator pozwoli na zabawę bez konieczności wymiany baterii, w zestawie znajduje się kabel usb, który można podpiąć do laptopa, komputera pc, power banka lub ładowarki od smartfona.

Ekskluzywne, zmysłowe jajeczko silikonowe które wypieści cię od wewnątrz jak nic innego do tej pory. bardzo przyjemne w dotyku, delikatne oraz higieniczne, to zasługa wysokiej jakości silikonu. ciche i zarazem intensywne wibracje doprowadzą cię z łatwością do niesamowitego podniecenia, kończąc na silnym orgazmie. sterowanie 10 programami pulsacji odbywa się poprzez bezprzewodowy pilot, sterować można w odległości do 15 metrów. by dodać jeszcze więcej smaku zabawie możesz oddać władzę partnerowi i być pod całkowitą jego kontrolą. daj się skusić i poczuj rozkosz jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłaś. produkt ten na pewno zadowoli najbardziej wymagające panie. jego dodatkową zaletą jest bardzo nowoczesny malutki oraz lekki pilocik.

Bardzo ważne by gadżety przeznaczone do kontaktu z ciałem były zrobione jak ten, czyli z najwyższej jakości tworzyw, to jajeczko to model z serii exclusiv, pamiętaj że erotyka rozpoczyna się od dotyku.

Specyfikacja:

- tworzywo: abs, silikon medyczny
- długość jajeczka: ok. 8 cm
- średnica jajeczka: do 3,2 cm
- zasilanie: wbudowany akumulator, kabel usb ładujący znajduje się w zestawie
- sterowanie: w bezprzewodowym pilocie
- funkcje: 10 różnych programów wibracji
- wodoodporne: tak
- waga jajeczka: ok. 43 gramy
- towar dostępny jest w różnych kolorach przedstawionych na zdjęciach w środku oferty, prosimy po zakupie o wybór koloru w wiadomości dla sprzedającego, bez informacji wyboru zostanie wysłany kolor losowy.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897