Stalowy korek analny z lisim ogonkiem

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Stalowy korek analny - lisia kitka w różnych kolorach

Korek analny wykonany w całości ze stali nierdzewnej. optymalny kształt zapewnia idealne zadowolenie u osoby używającej czy to u pani czy pana.

Wyjątkowości produktowi dodaje seksowna, puszysta i długa lisia kitka umieszczona na końcu zabawki. rozbudź jego fantazję i rozgrzej go niczym seksowna lisica z puszystym ogonkiem. ogonek idealny dla ponygirls i ponyboys. po umieszczeniu korka w dziurce ogonek zmysłowo będzie zwisać z twojej dupeczki, takim ogonkiem możesz zachęcić swojego partnera do gorących zabaw łóżkowych.

Sprawi on niepowtarzalne gorące i miłe uczucie. produkt idealnie nadaje się do zabaw erotycznych w łóżku jak i w wannie - rozgrzej go w gorącej wodzie, a on wchodząc w ciebie rozpali cię jak nic innego na tym świecie.

Specjalnie zaprojektowana końcówka o optymalnej średnicy sprawnie odnajdzie każdą ciasną dziurkę i bez oporu wsunie się w każdy tyłeczek przynosząc nieopisaną rozkosz. dzięki swojej budowie nie wypada podczas zabaw i idealnie sprawdzi się dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników seksu analnego. ogonek wykonany z przyjemnego w dotyku sztucznego futerka.

Specyfikacja:

- długość całkowita korka: 7 cm
- szerokość maksymalna: ok. 2,6 cm
- długość z kitą: ok. 42 cm
- tworzywo: nierdzewna stal szlachetna
- towar dostępny jest w różnych kolorach przedstawionych na zdjęciach w środku oferty, prosimy po zakupie o wybór koloru w wiadomości dla sprzedającego, bez informacji wyboru zostanie wysłany kolor losowy.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897