Szybkie i mocne działanie hiszpańska mucha 30ml

Cena: Cena Specjalna 24 zł

Mocne i szybkie działanie - spanish drops extra

[szybkie i mocne działanie hiszpańska mucha 30ml]

Jedna z najmocniejszych hiszpańskich much na świecie, super wzmocniony i idealnie dopracowany skład i ekstra wysokie stężenie naturalnych składników, korzystnie może wpłynąć na spotęgowanie doznań seksualnych oraz może przyśpieszyć osiąganie orgazmu.

Mocne, skoncentrowane krople spanish extra mogą wpływać pozytywnie na jakość życia seksualnego, a regularne zażywanie może zwiększać satysfakcję z seksu. preparat mogą zażywać osoby z osłabionymi doznaniami płynącymi z pożycia seksualnego, jak i trudnościami z osiąganiem orgazmu lub obniżonym pobudzaniem seksualnym. krople spanish drops extra dzięki swym specyficznie dobranym składnikom działają zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. mogą działać stymulująco i pobudzająco, pomagają zwiększyć libido oraz mogą poprawić wrażliwość na bodźce seksualne. właściwości pobudzające mogą zapewnić silną erekcję, poprawiając satysfakcję z życia intymnego. l-arginina - to właśnie ten składnik, który pobudzi nawet najmroźniejsze narządy !

Sposób użycia: 1 ml (od 5 do 7 kropli) najlepiej pod język lub do napoju na około 30 minut przed aktywnością seksualną. zaczynają działać już po kilku minutach. produkt w 100% bezpieczny, można go mieszać z każdym napojem a po jego zażyciu masz ochotę na dziki seks!

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897