Wielki tors kobiecy realistyczna lalka 10kg

Cena: Cena Specjalna 399,90 zł

Realistyczna lalka z cyberskóry - tors z głową

[wielki tors kobiecy realistyczna lalka 10kg]
[wielki tors kobiecy realistyczna lalka 10kg marka inna]
[wielki tors kobiecy realistyczna lalka 10kg ean 20009151]

Realistyczna duża lalka z jędrnymi piersiami i chętnymi trzema otworkami, całość została idealnie odwzorowana, w dotyku to aksamitne ciało młodej kobiety. lalka wykonana z dbałością o wszystkie detale, ma bardzo realistyczną twarz, oczy, rzęsy, smakowite wargi sromowe, cipkę, anus i ssające usta czekające na twojego penisa. zabawa z taką laleczką to czysta przyjemność. one uwielbia ciągły seks niczym nimfomanka, zawsze jest gotowa by przyjąć twojego penisa lubi gdy pieścisz jej piersi lub świdrujesz jej odbyt w czasie seksu! zanurz swojego ogiera w jej głębokiej szparce, ciasnej dupce czy w szczelnych ustach lub używaj jej ogromnych cyców w seksie na hiszpana! te wszystkie pozycje seksualne mogą być dostępne w twoim zasięgu w postaci bardzo realistycznej i bardzo mięciutkiej laleczki wykonanej z cyberskóry.

Dotykając lalki będziesz myślał, że jest prawdziwą kobietą. cipki, anus i usta są elastyczne i dopasują się do każdego rozmiaru członka. anus jest zdecydowanie ciaśniejszy. tors posiada w pełni funkcjonalną waginę i anusa oraz cudownie odwzorowane wargi sromowe. wewnętrzna struktura 3d trzech kanałów zapewnia wspaniałe doznania porównywalne z przyjemnością jaką daje seks z kobietą. kanały od wewnątrz są specjalnie modelowane aby odczucia podczas zabawy były zbliżone do realnego seksu.

Gadżet odlany został z cyberskóry, miękkiego i elastycznego elastomeru termoplastycznego, w dotyku do złudzenia przypominającego ludzkie ciało. materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Po użyciu należy umyć i talkować masturbator, przedłuży to żywotność cyberskóry i sprawia, że jej powierzchnia jest aksamitna i delikatna, nie lepi się i nie klei do ciała.

Specyfikacja:

- tworzywo: cyberskóra tpe, nie zawiera ftalanów
- długość całkowita: ok. 80 cm
- szerokość: do 34 cm
- wysokość maksymalna: ok. 14 cm
- waga: ok. 10 kg
- z powodu że produkt jest dużych rozmiarów nie ma możliwości nadania go na paczkomat

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897