Zatrzymaj wytrysk wydłuż seks nawet o godzinę

Cena: Cena Specjalna 24,90 zł

Zatrzymasz się w czasie nawet o godzinę - żel przedłużający seks

[zatrzymaj wytrysk wydłuż seks nawet o godzinę]

Przedłuż stosunek nawet o godzinę !!

Ten produkt zapewni maksymalną przyjemność obojgu partnerom

Marzy ci sie długa, cudowna, niekończąca się rozkosz.? z nowym żelem orgasm stop gel przedłużającym stosunek, twoje pragnienia stają się rzeczywostością.

Zastosowanie specjalnej formuły, wywołującej działanie znieczulające i delikatnie chłodzące powietrze członka i żołędzi oraz zapobiegającej nadmierniemu pobudzenia receptorów znajdujących się na członku, daje ci teraz niepowtarzalną szanse na zapewnienie jeszcze dłuższych i zmysłowych przeżyć zarówno tobie jak i twojej partnerce!!

Unikatowa kompozycja, zawierająca olejek z mięty pieprzowej i naturalny środek, sprawi, że odczujesz miły powiew napływającej energii.

Dłuższy stosunek to nic trudnego? produkt ten jest bardzo mocny i skuteczny, sprawia że mężczyzna będzie mógł się dłużej kochać z kobietą - skutecznie opóźnia wytrysk.

Dla wielu mężczyzn, jak również dla ich partnerek olbrzymi problem stanowi wcześniejsza ejakulacja. wcześniejsza ejakulacja określa się zjawisko wcześniejszego niż pożądane wytrysku nasienia, a stan ten sprowadza doświadczenia seksualne do krótkotrwałego przeżycia, podczas kiedy obie strony pragnęłyby zaznania długotrwałej przyjemności. nasz żel zmniejsza wrażliwość żołędzia działając na niego w sposób znieczulający, co pomaga w przesunięciu momentu wytrysku nasienia.

Żel orgasm stop gel to preparat w 100% naturalny, odpowiednio regulujący pracę męskiego organizmu.

Doskonale wpływa na mężczyzn w każdym wieku. unikalny skład i wyjątkowa formuła zostały stworzone, by zwiększać możliwości odbywania dłuższych stosunków, pozwala wrażliwym mężczyznom odbywać dłuższe, a w związku z tym bardziej pełne i satysfakcjonujące stosunki intymne.

Zastosowanie produktu przed stosunkiem sprawia, że mężczyzna może wyzbyć się wszelkich kompleksów, a dodatkowo aplikacja żelu zapewnia miłe uczucie komfortu i bezpieczeństwa, a osiągane dłuższe doznania zachęcają do regularnego stosowania.

Co potrafi nasz produkt?

- działa znieczulająco

- delikatnie chłodzi

- zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorów

- zapewnia dłuższe i bardziej zmysłowe przeżycia

- skład sprawia, iż podczas zbliżeń odczuwa się miły powiew energii

- zapewnia pełną rozkosz

- przedłuża i potęguje doznania erotyczne

- działa natychmiastowo

Produkt ten może być stosowany z prezerwatywą.

Dzięki delikatnej żelowej konsystencji, można łatwo i skutecznie nanieść go na członka ponadto bardzo szybko wchłania się w skórę, nie oddziałowując na partnerkę i nie powodując jej znieczulenia.

Sposób użycia:

Nałożyć niewielką ilość żelu na całego członka na kilka minut przed stosunkiem i delikatnie wmasować do wchłonięcia, unikania okolic oczu.

Tubka zawiera 50 mml żelu - bardzo duża wydajność, wystarczy na wiele długich stosunków.

Może być stosowany przez osoby w różnym wieku !

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897