3 op. perfect bust+gel powiększa i odmładza piersi

Cena: Cena Specjalna 159,80 zł

Komplet 3 żeli perfect bust+ gel

[3 op. perfect bust+gel powiększa i odmładza piersi]

Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego powiększania piersi!

Żel perfect bust+ został stworzony, by sprawiać, że twoje piersi stają się większe i pełniejsze zaledwie w kilka minut. zadaniem żelu perfect bust+ jest sprawić, że biust zostaje uniesiony i ujędrniony, co sprawia wrażenie optycznego powiększenia.

Żel jest szczególnie polecany dla skóry pozbawionej elastyczności, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej oraz przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry. przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki czemu jest pełniejszy, piękniejszy i bardziej sprężysty. preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. może być stosowany w trakcie menstruacji oraz w czasie menopauzy.

[3 op. perfect bust+gel powiększa i odmładza piersi nazwa perfect bust+]

Aktywne związki roślinne zawarte w perfect bust + gel:

- wspomagają proces gromadzenia lipidów w adipocytach
- wpływają korzystnie na elastyczność i napięcie skóry
- wspomagają procesy syntezy kolagenu w skórze, co pomaga w zapobieganiu procesom jej wiotczenia
- dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia
- głęboko odżywiają i wzmacniają skórę piersi
- intensywnie nawilżają
- ujędrniają i wygładzają naskórek
- rozświetlają i rozjaśniają skórę piersi nadając im optycznie większą objętość

Powiększanie piersi bez operacji!

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtów, to zdarzyło ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej. w prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi powiększenia biustu.

Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt często nie jest trwały. po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na nowe. dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, że to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w twoim życiu. dodatkowo co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym, że komponenty używane przy wykonywaniu zabiegów powiększania piersi nie są bezpieczne. niosą ryzyko raka piersi lub innych powikłań.

Mnóstwo kobiet po przeprowadzeniu zabiegu powiększania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne). zamiast ryzykować warto spróbować alternatywnych metod, które mogą przynieść zdecydowanie lepsze i trwalsze efekty.

Mechanizm działania perfect bust+ gel

Chociaż wśród czynników determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją również inne aspekty wpływające na jego kształt i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą zwiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych stworzonych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe.

Sposób użycia: nabrać niewielką ilość kremu na koniuszki palców i okrężnymi ruchami wmasować w skórę piersi, w kierunku od dołu do góry. masować aż do całkowitego wchłonięcia. efekt utrzymuje się przez ok. 6 godzin. nie stosować częściej niż 3 razy dziennie.

Przed zastosowaniem perfect bust+, nanieś jego niewielką ilość na skórę przedramienia. jeśli wystąpi zaczerwienienie/wysypka lub świąd, przerwij stosowanie. przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. po pierwszym otwarciu opakowania nie stosować dłużej niż 24 miesiące.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Pojemność netto: 3 x 150 ml.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897