Nowy skład super mocna hiszpańska mucha sex drops

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Bardzo mocna hiszpańska mucha

[nowy skład super mocna hiszpańska mucha sex drops]

Ten specyfik jest już polecany przez seksuologów na całym świecie kobietom i mężczyznom. jest bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje skutków ubocznych.

Natychmiast po wypiciu tego napoju ona przyklei się do ciebie, będzie pieścić i już nie da ci spokoju. poruszy nawet najbardziej oziębłą kochankę.

Sex drops jest silniej stężony, więc bądź w gotowości bo posypią się iskry namiętności.

To krople które są stosowane bezpośrednio przed stosunkiem sexualnym. zawierają kompozycję aktywnych składników, które wspomagają w szybki i dyskretny sposób jakość erekcji u mężczyzn oraz libido u kobiet. zawiera tajemną broń - l-arginine - zaledwie kilka kropli dodanych do napoju wywołuje niewiarygodny apetyt seksualny. krople te to najnowszy produkt prosto z holandii , posiadają zwiększona dawkę l-argininy dzięki czemu są bardzo mocne i powodują silne podniecenie !

Sposób użycia:

Krople można stosować bezpośrednio umieszczając kilka kropli na języku lub dodawać do napoju. krople nie zmieniają smaku i zapachu napoju więc są bezpiecznie w stosowaniu. maksymalna dawka to 2 ml (10-14 kropli) na dobę. opakowanie 15 ml.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897