Orgasm control spray dłuższy sex opóźnia wytrysk

Cena: Cena Specjalna 59,90 zł

Spray na długi sex - orgasm control + hiszpańska mucha pure sex

[orgasm control spray dłuższy sex opóźnia wytrysk]

Oferta promocyjna - hiszpańska mucha w cenie produktu!

Zakupując orgasm control otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jedną z najmocniejszych na polskim rynku hiszpańskich much - pure sex o wartości 39,90 zł. nowoczesna formuła sprawia, że krople są przeznaczone dla pań i panów.

Hiszpańską muchę pure sex można także osobno zakupić na naszych ofertach.

[orgasm control spray dłuższy sex opóźnia wytrysk marka eromed]

Stosunek dłuższy o 30 min

Dzięki specjalnym właściwością jakie posiada orgasm control, wydłużysz swój stosunek nawet o 30 minut. w końcu zabłyśniesz w sypialni i zyskasz miano prawdziwego kochanka.

Potęguje działanie suplementu

Żel dzięki dobranym składnikom zestawionym ze składem tabletek sprawia, ze potęguje on działanie suplementu, dzięki czemu efekt, jaki osiągniesz będzie szybszy niż w przypadku samego suplementu

Łatwe wchłanianie

Posiada bardzo przyjemną i lekką konsystencję, dlatego stosowanie żelu nie jest uciążliwe, a jego szybka wchłanialność powoduje, że nie poczujesz żadnego dyskomfortu.

Orgasm control™ to produkt najwyższej jakości. składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami iso 22000, normami haccp i holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety nzvt daje ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. orgasm control™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia. pozwól by twoi klienci poczuli jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułą.

Cała seria produktów orgasm control™ składa się z tabletek, chusteczek, żelu oraz spreju. wszystkie produkty z serii są bezpieczne i niezwykle popularne. tabletki są stosowane jako podstawa kuracji, żel stanowi jej wzmocnienie i uzupełnienie może być rónież stosowany podczas stosunku podobnie jak spray. natomiast chusteczki są środkiem działających natychmiastowo, około 15 minut po zastosowaniu.

Unikalna formuła orgasm control™:

Orgasm control™ powstał w wyniku połączenia tradycyjnej wiedzy o leczniczych roślinach z najnowszymi odkryciami z dziedziny medycyny, seksuologi i fizjologii człowieka. to efekt naszych wieloletnich doświadczeń w pomocy, zapobieganiu i terapii zaburzeń wzwodu.

Niezwykła kombinacja naturalnych składników, witamin i minerałów sprawia, że orgasm control™ działa wielopłaszczyznowo. orgasm control™ zawiera składniki zwiększające wytrzymałość na wysiłek, nie tylko związany z aktywnością seksualną. po prostu odczujesz, znaczną poprawę kondycji i przypływ witalności. spray został stworzony w ten sposób aby dawać alternatywę w działaniu żelowi. sprawdź skład, żeby zapoznać się z pełna listą składników.

- mentha piperita (peppermint)
- wyciąg z dziurawca zwyczajnego
- wyciąg z owsa prawdziwego

Działanie orgasm control™:

Orgasm control™ to najbardziej wszechstronny produkt dostępny na rynku.

Orgasm control spray™ rewolucja w zapobieganiu przedwczesnym wytryskom. związki i substancje zawarte w spreju mają działanie chłodzące i znieczulające. dzięki nowym doznaniom, wzwód jest silniejszy i twardszy. olejki lotne zapobiegają nadwrażliwości żołędzia. tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu. ponadto miejscowo mają działanie lekko znieczulające, co opóźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. użytkownicy potwierdzają rewelacyjne działanie tego produktu. dodatkowo

Stosowanie żelu poprawia wygląd i głęboko odżywia skórę twojego penisa! dzięki orgasm control™ tysiące kochanków na całym świecie może na nowo cieszyć się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. twoja kobieta będzie zachwycona, a ty dołączysz do grona łóżkowych maratończyków

Mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się z problemem przedwczesnego wytrysku, niepełną potencją lub spadkiem doznań erotycznych związanych z zaawansowanym wiekiem. poszukiwano skutecznych sposobów by kontrolować wytrysk. wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły zrozumieć od czego zależy seksualna efektywność. mnóstwo mężczyzn zadręcza się, gdy pojawiają się problemy z przedwczesnym wytryskiem. badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza prawie 70% mężczyzn.

To wciąż wstydliwy i drażliwy temat. problemy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, przemęczeniem i nadmiarem stresu. objawy to brak kontroli nad własnymi reakcjami oraz nadmierną wrażliwością na dotyk i bodźce zewnętrzne, które powodują przedwczesny wytrysk. problem ten dotyka mężczyzn w każdym wieku.

Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia, zła dieta może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. problem ten dotyka mężczyzn, ale również ich partnerki, które nie mogą zaznać długich pieszczot. nie pozwól, aby coś zepsuło wam tę szczególną intymna więź, jaką można zbudować dzięki wspaniałym doznaniom seksualnym. daj swojej kobiecie tyle rozkoszy ile naprawdę potrzebuje. mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się problem z przedwczesnego wytrysku. poszukiwano skutecznych sposobów by kontrolować wzwód. wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły opracować metody wydłużenia długości stosunku. korzystając z tej wiedzy linię produktów orgasm control.

Jest to jedyna linia produktów, która została wybrana przez klientów drogerii intymnych w całej polsce jako najskuteczniejszy produkt w przedłużeniu stosunku.

Laur konsumenta odkrycie 2014

Cała linia produktów orgasm control to bardzo uznane produkty i chociaż jej główny element to suplement diety to wszystkie zostały docenione. według specjalistów: orgasm control to jedyny i najlepszy sposób na przedłużenie stosunku, która daję również pełną satysfakcję z życia seksualnego. orgasm control został wyróżniony również laurem konsumenta.

Haccp i iso 22000

Orgasm control™ to produkt najwyższej jakości. składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami iso 22000, normami haccp i holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety nzvt daje ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. orgasm control™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

Posób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. spryskać penisa 2 do 5 razy ( 1 - 2 ml). ewentualne zmętnienie substancji płynnej nie zmniejsza skuteczności preparatu.przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. po pierwszym otwarciu opakowania nie stosować dłużej niż 12 miesięcy.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Zawartość: 15 ml

Skład: woda, gliceryna, laureth-9, alkohol denaturowany, glikol kaprylowy, alkohol, owies zwyczajny, dziurawiec zwyczajny, mentyl pca.

Oryginalność i najwyższą jakość produktów zapewnia certyfikat autoryzowanego sprzedawcy wydawany przez producenta!

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897