Pierścień erekcyjny z wibrującym króliczkiem

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Silikonowy pierścień z wibrującym króliczkiem _ różne kolory

[pierścień erekcyjny z wibrującym króliczkiem]
[pierścień erekcyjny z wibrującym króliczkiem marka inna]

Jedwabisty pierścień silikonowy, który u panów wzmocni i wydłuży erekcję a u pań zwielokrotni doznania erotyczne - już teraz noc pełna wielokrotnych orgazmów u partnerki jest w twoim zasięgu! ona na pewno ci za to odpowiednio podziękuje!

Załóż go na swojego penisa a poprawi on krążenie krwi w twoim członku, a to wydłuży czas stosunku i spotęguje odczuwane wrażenia seksualne. opóźniając wytrysk zapewnisz sobie i partnerce dłuższą zabawę zwieńczoną gorącymi orgazmami. dodatkowo do pierścienia przymocowany został, wibrujący króliczek - stymulator wprawi cipkę twojej partnerki w drżenie, a królicze uszka wymasują jej łechtaczkę pozwalając sięgnąć do nowego wymiaru rozkoszy. zastosowany wibrator wprawia w drgania cały pierścień oraz twojego penisa by twoja pani podniecające drgania także mogła odczuć wewnątrz siebie.

Pierścień wykonany jest w całości z silikonu klasy medycznej. jest niezwykle bezpieczny dla skóry, higieniczny i sterylny. ciasna molekularna struktura sprawia, iż materiał ten odrzuca bród i bakterie, dodatkowo szybko nabiera ciepła i jest wielokrotnego użytku.

Do produktu są dołączone baterie które w każdej chwili można wymienić, posiada włącznik/wyłącznik.

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon klasy medycznej
- wibracje: tak, jednostajna wibracja
- zasilanie: 3x lr41 - baterie w komplecie
- produkt posiada włącznik/wyłącznik - jest wielokrotnego użytku
- średnica pierścienia: uniwersalna
- wodoodporny: tak
- towar dostępny jest w różnych kolorach przedstawionych na zdjęciach w środku oferty, prosimy po zakupie o wybór koloru w wiadomości dla sprzedającego, bez informacji wyboru zostanie wysłany kolor losowy.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897