Pompka do cipki wzmacnia orgazm, powiększa wargi

Cena: Cena Specjalna 84,90 zł

Pompka do waginy pussy pump - wzmacnia orgazm u pań, nabrzmiewa wargi

[pompka do cipki wzmacnia orgazm, powiększa wargi]
[pompka do cipki wzmacnia orgazm, powiększa wargi rodzaj ręczne]
[pompka do cipki wzmacnia orgazm, powiększa wargi przeznaczenie kobieta]

Pompka o anatomicznym kształcie sprawi, iż w kilka sekund twoje wargi staną się nabrzmiałe i ponętne, takie jak lubi każdy facet.

Pompka ta nie tylko sprawi, iż twój partner nie da ci spokojnie zasnąć, w czasie pompowania czeka cię niesamowite uczucie ssania i cmokania 3-krotnie zwiększając gotowość do osiągnięcia orgazmu.

Jak to działa? pompka zaopatrzona jest w gruszkę która odsysa powietrze zgromadzone przy wargach po przyłożeniu do niej pompki. powstała w ten sposób próżnia sprawia że wargi większe, mniejsze łechtaczka nabrzmiewają i bardziej są ukrwione wobec czego zwiększa się wrażliwość na jakikolwiek dotyk w miejscach intymnych po zdjęciu pompki. nawet delikatne muśniecie nabrzmiałych miejsc przyprawia o dreszcz rozkoszy. tego efektu nie osiągniesz motylkiem czy wibrującymi elementami masażerów.

Wypompowane jest nie tylko powietrze z miejsca którego dotyka bezpośrednio pompka ale także powietrze znajdujące się w pochwie dzięki temu cipka po użyciu tego gadżetu jest bardzo ciasna i o 200% bardziej wyczulona na jakąkolwiek stymulację! idealna dla każdej kobiety która ceni sobie dobrą zabawę i która lubi nietypowe eksperymenty w sypialni.

Produkt dostępny w kolorach przedstawionych na zdjęciach.

Specyfikacja:

- tworzywo: abs
- wymiar wewnętrzny: 15 cm x 6,8 cm
- pompowanie: gruszka

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897