Super mocna hiszpańska mucha - mega podniecenie

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

3x mocniejsza hiszpańska mucha _ gwarancja sexu!

[super mocna hiszpańska mucha - mega podniecenie]

Orgasm drops to nowa hiszpańska mucha, który jest środkiem stosowanym przed stosunkiem. powoduje zwiększony dopływ krwi do narządów płciowych oraz działa mobilizująco do odbycia stosunku, substancja działa na kobiety i na mężczyzn.

Orgasm drops polecana jest głównie w celu zwiększenia ochoty na sex oraz bliskość drugiej osoby. jego działanie zauważalne jest po ok 10 minutach od wypicia. co jest bardzo ważne - nie zmienia smaku, zapachu ani koloru napoju, do jakiego został dodana.

Na zachodzie, głównie w holandii (znanej ze swojej otwartości seksualnej) afrodyzjak ten bije swoją największą popularność. w polskich sexshopach środek ten dostępny jest od niedawna. dzięki swojemu składowi działa szybko i utrzymuje swoją moc przez ok 1-2 godz. po spożyciu. przez zastosowanie nowego składu orgasm drops jest prawie 3 razy silniejsza od tradycyjnej muchy.jest bezpieczny, może być dodawany do każdego napoju (również alkoholu). maksymalna dawka to 25 kropli, czyli taką ilość można podać jednorazowo.

Propozycje zastosowania orgasm drops:

- zmobilizowania do odbycia stosunku

- zwiększenia potencji u mężczyzn i zmniejszenia oziębłość kobiet (tzw. damska potencja)

- wzmocnienie doznań w pożyciu seksualnym

Bardzo duże opakowanie 15 ml (inne muchy są w buteleczkach 5ml)

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897