Phero-strong 50 ml feromony dla pań

Cena: Cena Specjalna 79 zł

Phero strong 50 ml perfumowane feromony damskie

[phero-strong 50 ml feromony dla pań]

Jak pachnie pherostrong?

Jednym z głównych składników perfum jest sycylijska cytryna. już po pierwszym powąchaniu nagle znajdziesz się na sycylijskich plażach pełnych świeżej bryzy i rozpalonego piasku. jego przyjemny i dyskretny zapach utrzymuje się przez kilka godzin.

Perfumy pherostrong dla kobiet są świeżym owocowo-kwiatowym zapachem. nadają się dla wszystkich kobiet, które nie boją się wyzwań i chcą czuć się nieskrępowane. perfumy te pochłoną cię swoją energią i wyjątkowością.

- nuta głowy: dzwonek, cytryna, jabłko
- nuta serca: róża, jaśmin, bambus
- nuta bazy: piżmo, ambra, cedr

Perfumy z feromonami pherostrong pomoże ci także rozpalić namiętność i pożądanie także podczas relacji seksualnych. piękny zapach połączony z aktywnymi feromonami urozmaici i ożywi twoje życie erotyczne. twój partner będzie pragnął cię jak nigdy dotąd a piękny zapach perfum dodatkowo spotęguje działanie feromonów. większa otwartość oraz namiętność zapewni wam obojgu zupełnie nowe doznania erotyczne!

Pherostrong - chemia miłości nabiera nowego

Feromony wykorzystywane są także w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej, a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor zbigniew lew-starowicz - wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

[phero-strong 50 ml feromony dla pań nazwa phero strong for women]

Feromony typowo damskie

Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.

Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od c2-c5). wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. mają na celu przyciąganie partnerów seksualnych w momencie zdolności płodnej.

Pherostrong w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami jednoznacznie sugerują, że jesteśmy w stanie kontrolować naszą seksualność oraz związane z nią zachowania. perfumy z feromonami pherostrong pomagają zwiększyć twoją atrakcyjność oraz powodzenie wśród płci przeciwnej. pomogą ci otworzyć się dla płci przeciwnej, pokonując swoje bariery nieśmiałości, zwiększając tym samym szansę na flirt. dzięki nim staniesz się osobą otwartą, pewną siebie oraz towarzyską. pomogą ci w tym efekty feromonów, które będziesz dostrzegać każdego dnia. zacznij wzbudzać zainteresowanie i wyróżnij się pośród wielu kobiet dzięki pherostrong.

[phero-strong 50 ml feromony dla pań waga (z opakowaniem) 0.1 kg]
[phero-strong 50 ml feromony dla pań rodzaj feromon]

Pherostrong w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. dzięki stosowaniu perfum z feromonami poprawisz swój poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego, także w życiu codziennym, wśród przyjaciół, wśród relacji rodzinnych. codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. phero strong uprzyjemnia kontakty z otaczającymi cię osobami czyniąc każdy twój dzień jeszcze lepszym. ludzie, na których wpływają są bardziej otwarci, życzliwi, przychylni i bardziej skłonni do słuchania naszych próśb. dzięki czemu ty i twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

Pherostrong - bądź władcą sytuacji

Feromony sztuczne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. stajemy się "władcami sytuacji". to daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie.

Podsumowanie

Specjalnie dobrana kompozycja składników zapachowych oraz feromonów zapewniająca efekt synergii i niesamowitego działanie już od pierwszego użycia.

Zawartość

Pherostrong damskie w szklanym flakoniku o pojemności 50ml z atomizerem, zapakowane w gustowny kartonik

- opakowanie: szklany flakon i stylowy karton
- postać: spray
- pojemność: 50ml

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897