Pulsacyjny wibrator z króliczkiem g-spot 2 silniki

Cena: Cena Specjalna 37,99 zł

Silikonowy wibrator z króliczkiem _ 2 silniki

[pulsacyjny wibrator z króliczkiem g-spot 2 silniki]
[pulsacyjny wibrator z króliczkiem g-spot 2 silniki maksymalna średnica 3 cm]
[pulsacyjny wibrator z króliczkiem g-spot 2 silniki materiał silikon]
[pulsacyjny wibrator z króliczkiem g-spot 2 silniki długość 19.5 cm]

Dyskretny wibrator silikonowy z króliczkiem, został obdarzony w dwa bardzo mocne serca drgające - dwa silniki, jest urządzeniem odpowiednio wystylizowanym do dokładnej stymulacji punktu g. oprócz wibracji w główce posiada dodatkowy wibrujący stymulator łechtaczki. uformowanie masażera pozwala na szybkie odnalezienie punktu g oraz skuteczny masaż erotyczny uwieńczony mocnymi orgazmami. jest to piękny wielofunkcyjny wibrator, który wypieści twoją cipką z niesamowitą precyzją, szparka szybko stanie się wilgotna i rozgrzana, a ty poczujesz się spełniona! przy tym przyjacielu spędzisz wiele namiętnych i niezapomnianych nocy, do których chętnie będziesz powracać!

Wibrator posiada 20 programów pulsacji które wprawiają urządzenie w silne a zarazem ciche drgania, każde na inne potrzeby. jego główka jest elastyczna, aby zabawa nim była łatwiejsza i przyjemniejsza. główka także jest odpowiednio zagięta by skutecznie wymasować kobiecy punkt g a króliczek swoimi uszkami wypieści twój anusik lub łechtaczkę.

Silikon klasy medycznej jest bezpieczny dla skóry, bardzo delikatny, wręcz aksamitny - przy samym dotyku twoje ciało ogarną dreszcze podniecenia. wibrator nie powoduje podrażnień i uczuleń skóry. tworzywo to jest higieniczne, wolne od ftalanów i bardzo szybko nabiera ciepła.

Gadżet sprawi ci przyjemność nie do opisania - trzeba tego spróbować! przy pomocy tego wibratora będziesz mogła osiągnąć każdy rodzaj orgazmu!

Specyfikacja:

- tworzywo: silikon klasy medycznej
- długość całkowita wraz z rączką: ok. 19,5 cm
- długość aktywna (bez rączki): ok. 12 cm
- średnica: 2-3 cm
- zasilanie: 2x aaa/lr3 - mniejsze paluszki, brak w zestawie
- wibracje: tak, posiada dwa silniki wibrujące i 20 ciekawych programów masażu
- wodoodporny: tak, odporny na zachlapania, należy unikać pełnego zanurzenia pilota sterującego.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897