Realistyczna sex lalka usta pochwa anus 10 kg

Cena: Cena Specjalna 549,90 zł

Realistyczna sex lalka - waży aż 10 kg

[realistyczna sex lalka usta pochwa anus 10 kg]
[realistyczna sex lalka usta pochwa anus 10 kg marka inna]
[realistyczna sex lalka usta pochwa anus 10 kg kolor cielisty]
[realistyczna sex lalka usta pochwa anus 10 kg waga (z opakowaniem) 10 kg]

Piękna kobieta, z cudownymi, jędrnymi piersiami oraz trzema szparkami seksu - kuszącymi ustami, ciasną dupcią oraz realistyczną pochwą. lalka została idealnie odwzorowana, wygląda jak prawdziwa, seksowna kobieta.

Szczególną przyjemność odczujesz w pochwie i anusie, oba otworki są elastyczne i dopasują się do każdego rozmiaru członka. anus jest zdecydowanie ciaśniejszy. usta posiadają wyprofilowane gardło wraz z języczkiem podniebiennym, który będzie szczególnie odczuwalny w trakcie zabawy. wewnętrzna struktura 3d wszystkich tuneli zapewnia wspaniałe doznania seksualne.

Gadżet stworzony został z cyberskóry, miękkiego i elastycznego elastomeru termoplastycznego, w dotyku do złudzenia przypominającego ludzkie ciało. materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Po użyciu należy umyć i wytalkować masturbator, przedłuży to żywotność cyberskóry i sprawia, że jej powierzchnia jest aksamitna i delikatna, nie lepi się i nie klei do ciała.

Specyfikacja:

- tworzywo: cyberskóra, nie zawiera ftalanów
- długość całkowita: ok. 59 cm
- szerokość: do 30 cm
- wysokość: ok. 16 cm
- waga: ok. 10 kg

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897