Uciskowy pierścień wibrujący na penisa

Cena: Cena Specjalna 4,90 zł

Wibracyjny pierścień na penisa z najsilniejszą wibracją

Najnowszej konstrukcji silikonowy pierścień na penisa, służący zarówno do wzmocnienia męskiej erekcji, ale przede wszystkim do dodatkowej stymulacji łechtaczki oraz okolic warg sromowych partnerki podczas stosunku. pierścień ma zadanie zwiększyć również objętość oraz sztywność męskiego członka znajdującego się w stanie erekcji. u nasady pierścienia zamontowane jest, niewielkie ale za to najmocniej wibrujące urządzenie wibracyjne dostarczające silnych drgań, które są przekazywane na penisa i do pochwy. dodatkowo u nasady pierścienia znajduje się kilka delikatnych wypustek silnie drażniących łechtaczkę partnerki podczas stosunku.

Zastosowanie silikonu sprawia, iż pierścień jest niezwykle bezpieczny dla skóry, higieniczny i sterylny. ciasna molekularna struktura silikonu sprawia, iż materiał ten odrzuca bród i bakterie. silikon ma również ciekawą właściwość utrzymywania ciepła, jest również wytrzymała i odporna na tarcie.

Specyfikacja:

- średnica wewnętrzna: ok. 2 cm, tworzywo rozciągliwe nawet do 400%
- tworzywo: silikon
- atuty: stymulacja mocną wibracją
- można stosować zarówno z prezerwatywą, jak i bez.
- do produktu są dołączone baterie, posiada włącznik/wyłącznik, jest wielokrotnego użytku.

Towar dostępny jest w różnych kolorach przedstawionych na zdjęciach w środku oferty, prosimy po zakupie o wybór koloru w wiadomości dla sprzedającego, bez informacji wyboru zostanie wysłany kolor losowy.

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897

 

brak informacji

 

F.H. Big-Tom
Krakowska
33-100 Tarnów
NIP: 8732623897